PLEASE CONTACT US: SERVICE@PARK-YOUR-TRUCK.COM OR +49 340/88293906.

CZY SAMOCHODY CIĘŻAROWE RÓWNIEŻ PARKUJĄ NA DZIKO W WASZEJ STREFIE HANDLOWEJ?

Dzięki naszemu portalowi rezerwacji parkingów nocnych rozwiązujemy przede wszystkim problemy kierowców autostrad, którzy nie mogą znaleźć miejsca parkingowego na autostradzie. Według naszej ankiety przeprowadzonej wśród 400 kierowców ciężarówek, tereny handlowe są często alternatywą, gdy nie mogą znaleźć miejsca parkingowego na autostradzie. Jednak w strefie komercyjnej jest już wiele samochodów dostawczych, które faktycznie muszą dojechać do tego obszaru i są zbyt wcześnie lub zbyt późno. Tak więc mamy ten sam problem z ciężarówek zaparkowanych dziko w prawie każdej społeczności w pobliżu autostrady z obszaru handlowego. Nie tylko masa ciężarówek w centrach handlowych powoduje ogromne straty, ale również transport publiczny i procesy dostawcze są znacznie utrudnione.

Firma Park Your Truck opracowała specjalne rozwiązanie dla gmin. Z jednej strony samochody dostawcze są wstępnie odstawiane na parkingi na terenie przemysłowym do czasu, aż będą gotowe do dostawy, a z drugiej strony kierowcy autostradowi znajdują w nocy bezpieczne miejsce parkingowe.

Wykorzystujemy naszą istniejącą platformę rezerwacyjną oraz nasze nowe oprogramowanie Zeitslot do kontroli i zarządzania dostawami i ruchem na autostradzie.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszego podejścia do istniejącego lub nowego parku biznesowego, prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli omówić Państwa wyzwania podczas osobistego spotkania.
Nasze oprogramowanie do pregatingu jest wspierane ze środków Programu Operacyjnego EFRR.

CO NASZE 
WSPÓLNOTY

  • "Osiedla przemysłowe w Hamburgu pękają w szwach i jest tam jeszcze mniej miejsca na zaparkowane ciężarówki. Wspieramy Park Your Truck ich dobrze przemyślaną koncepcją rozwiązania."
    Hans Stapelfeldt
    Inicjatywa logistyczna Hamburg
  • "Od kilku lat sytuacja na osiedlu przemysłowym pogarsza się, a liczba zaparkowanych ciężarówek wzrasta. Rozwiązanie firmy Park Your Truck przekonało nas do siebie."
    Olaf Ungefroren
    Miasto Halle

NAGRODY

2018
HANSE GLOBE CENA SPECJALNA
2016
NAGRODA ZA NIEMIECKIE POMYSŁY
2015
HORYZONT KONKURENCJI UE 2020

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI POD ADRESEM SERVICE@PARK-YOUR-TRUCK.COM LUB +49 340/88293906.

©  Park Your Truck GmbH
Cookie Consent with Real Cookie Banner