PLEASE CONTACT US: SERVICE@PARK-YOUR-TRUCK.COM OR +49 340/88293906.

CZY TY RÓWNIEŻ SZUKASZ KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK? WSPIERAMY CIĘ W TYM.

Postawiliśmy sobie za cel, aby dzięki naszej ofercie dodatkowych miejsc parkingowych z możliwością rezerwacji, znacznie poprawić warunki pracy kierowców ciężarówek, ponieważ tylko w ten sposób praca kierowcy ciężarówki może stać się ponownie atrakcyjna dla osób rozpoczynających pracę w Niemczech. Ponadto zwiększamy bezpieczeństwo kierowców i ładunku oraz przyczyniamy się do obniżenia kosztów poszukiwań parkingowych (w tym kar za przekroczenie czasu jazdy) i związanej z tym emisji CO2 (16 kg na jedno poszukiwanie).

W naszym badaniu przeprowadzonym wśród ponad 400 kierowców dowiedzieliśmy się, że dla kierowców ważne jest, aby pod koniec dnia pracy znajdowali się na bezpiecznym i dobrze wyposażonym parkingu. Niestety, 90% firm transportowych nie dba o stworzenie takich warunków dla swoich kierowców i pozostawia nerwowe poszukiwanie miejsca parkingowego, a także opłacanie parkingu samym kierowcom. W rezultacie kierowcy są często parkowani jak najtaniej, ale niebezpiecznie, nie mają dostępu do toalet ani pryszniców.

Pozwalając swoim kierowcom zarezerwować miejsce parkingowe będzie przejść długą drogę w kierunku utrzymania kierowców szczęśliwy i zatrzymując je w firmie transportowej. Dzięki lepszym warunkom pracy łatwiej jest znaleźć nowych kierowców. U nas za rezerwację i miejsca parkingowe płacisz miesięczną fakturą, a w przyszłości kartą paliwową Shell. Kierowca nie ponosi już kosztów parkowania. Więc stoi tam, gdzie jest bezpiecznie i gdzie może zakończyć dzień zrelaksowany z prysznicami, toaletami, często salonem i infrastrukturą w odległości spaceru.

Zarejestruj się teraz, podając kilka danych i uzyskaj swój osobisty dostęp do naszego systemu. Jeśli są już Państwo klientami KRAVAG lub Truck Parking Europe, mogą Państwo wygodnie rezerwować nasze miejsca parkingowe również za pośrednictwem ich portali i aplikacji.

CO NASZE 
SPEDYCJE

 • "Park Your Truck pomaga nam znaleźć miejsca parkingowe w sposób ukierunkowany. Także i przede wszystkim w regionach, gdzie prawie nie ma już otwartych przestrzeni."
  Mario Grobe 
  Schockemöhle Spedycja
 • "System rezerwacji jest super prosty i oszczędza naszym kierowcom czasochłonnego poszukiwania miejsc parkingowych".
  Nina Schumacher
  Alfred Schuon Międzynarodowa spedycja + logistyka
 • "Miejsca parkingowe Park Your Truck są dokładnie tam, gdzie potrzebujemy ich dla naszych kierowców. Rezerwacja miejsc zajmuje mniej niż 3 minuty. Wsparcie jest niewiarygodnie terminowe i dostosowane do potrzeb. Tak właśnie powinna wyglądać dobra obsługa klienta."
  Nadine Mertz
  AFT Altmann Transport pojazdów

NAGRODY

2018
HANSE GLOBE CENA SPECJALNA
2016
NAGRODA ZA NIEMIECKIE POMYSŁY
2015
HORYZONT KONKURENCJI UE 2020

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI POD ADRESEM SERVICE@PARK-YOUR-TRUCK.COM LUB +49 340/88293906.

©  Park Your Truck GmbH
Cookie Consent with Real Cookie Banner